Emulpar 940 EC 5L

Emulpar 940 EC 5L

259,00 zł
Bruttopreis

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Emulpar 940 EC preparat do zwalczania szkodników. Środek został stworzony na bazie oleju rydzowego. Jest to produkt o wysokiej skuteczności, nie powodujący fitotoksyczności dla roślin.

Pojemność
Menge

Olej rydzowy zawarty w preparacie działa mechanicznie na zwalczanie jaj szkodników. Preparat uniemożliwia wymianę gazową wykluwających się pasożytów, szkodnik dusi się wskutek czego ginie. Użycie preparatu w późniejszym okresie jest bardziej efektywne, ale w przypadku olejów parafinowych istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia fitotoksyczności na młodych wrażliwych listkach. Jeśli chodzi o dany produkt problem nie występuje

Zakres  stosowania :

produkt polecany  jest do stosowania w uprawach drzew owocowych, upraw jagodowych, warzywniczych, ozdobnych oraz ziół. Działa min. na mszyce, przędziorki, mączliki, wciornastki, miodówki, czerwce (miseczniki, tarczniki ).

Sposób działania:

Ciecz użytkowa naniesiona na rośliny w formie oprysku pokrywa owady i roztacza cienką, lepką powłokę, która utrudnia oddychanie, poruszanie się, żerowanie, co prowadzi do śmierci szkodnika. Ze względu na odmienny sposób działania jest  idealnym rozwiązaniem w strategii antyodpornościowej.

100 Artikel

Brak recenzji użytkowników.

Kommentare (0)
Aktuell keine Kunden-Kommentare
  • registrieren

Registrierung eines neuen Kontos

Sie haben bereits ein Konto?
Anmeldung oder Passwort zurücksetzen