Żeń-szeń poprawi Twoje samopoczucie

Więcej keyboard_arrow_right

Rodzinne Gospodarstwo Ekologiczne Chmiel – w trosce o zdrowie i środowisko naturalne


Jest nam bardzo miło, że odwiedzają Państwo naszą stronę, gdyż oznacza to, że interesuje Państwa zdrowa, pełnowartościowa żywność oraz proekologiczne środki do produkcji rolnej. Zajmujemy się nie tylko ich sprzedażą, ale przede wszystkim od wielu pokoleń prowadzimy rodzinne gospodarstwo, w którym od 2000 roku mamy ekologiczną plantację żeń-szenia. Z jego leczniczych właściwości mogą Państwo korzystać na różne sposoby – korzeń do żucia, herbatki żeń-szeniowe czy napój energetyzująco-oczyszczający z dodatkiem probiotyków – to przykłady naszych produktów. Oferujemy także nasiona i sadzonki żen-szenia

Prowadzimy również ekologiczną uprawę zbóż, m.in. prosa, żyta, owsa, gryki oraz odmiany orkiszu – Schwabenkorn  – najbardziej bogatej we właściwości zdrowotne i lecznicze. Ostatnie ze zbóż, polecane szczególnie przez św. Hildegardę, stanowi kluczowy składnik opracowanej przez nią diety. Znajdą Państwo u nas duży wybór mąk, kasz i ziaren do siewu. Są to produkty całkowicie wolne od chemii, zatem mające działanie w pełni prozdrowotne. Zajmujemy się również uprawą jeżówki purpurowej, której korzenie i listki sprzedajemy w ilościach hurtowych zakładom zielarskim, firmom farmaceutycznym oraz wytwórniom pasz dla zwierząt.  

Ekologiczne uprawy – wolne od szkodników i chorób, bez nawozów sztucznych


Zależy nam na zdrowiu naszych klientów, a także na zdrowym środowisku, dlatego w celu uzyskiwania dużych i wolnych od sztucznych dodatków plonów z powodzeniem korzystamy z  nawozów ekologicznych. Zajmujemy się też ich sprzedażą, a także edukujemy rolników i działkowców w zakresie ich stosowania. Nawozy te powstają w sposób naturalny, mają bezpieczne składy, gdyż są produkowane m.in. z obornika i kompostu. Dzięki nim otrzymujemy bogate i zdrowe plony, które służą nam do przygotowywania naszych produktów.  

Jednym z polecanych przez nas nawozów jest Akra Kombi – w jego skład wchodzą zeolity, czyli naturalne minerały glinokrzemianowe, takie jak m.in. krzem, magnez i wapń. Poprawia strukturę gleby, zatrzymuje w niej wodę, powoduje zwiększenie namnażania bakterii wiążących azot.  Wykazuje szereg właściwości, które znacząco wspomagają uprawy zbóż i innych roślin. Tym samym pomaga rolnikom i działkowcom generować oszczędności. 
Jeśli planują Państwo ekologiczną uprawę słonecznika bulwiastego – przed jej założeniem polecamy zastosować nawóz Humus Active. Już 20 litrów tego produktu zastępuje minimum 10 ton obornika i skutecznie pobudza rozwój mikroorganizmów. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z całą naszą ofertą i do wyboru produktów w pełni ekologicznych, zdrowych i przyjaznych środowisku.
Więcejkeyboard_arrow_right

Polecane

Żeńszeń

Postaw na zdrowie

Żeńszeń do spożycia

Więcejkeyboard_arrow_right
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło