Rewolucja w ochronie naszej planety, cz. 2  ksiażka

Rewolucja w ochronie naszej planety, cz. 2 ksiażka

49,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Po niebywałym sukcesie pierwszej części Rewolucji w ochronie naszej planety prof. Teruo Higa postanowił dopisać ciąg dalszy książki o swoim odkryciu – Efektywnych Mikroorganizmach. Niniejsza książka opisuje ich zastosowanie i działanie w konkretnych problemach w gospodarstwach i przedsiębiorstwach zajmujących się uprawami, hodowlą zwierząt, oczyszczaniem wody i recyklingiem odpadów.

Ilość

Tytuł: Rewolucja w ochronie naszej planety, cz. 2

Autor: prof. Teruo Higa

Ilość stron: 214

Wydawca: Fundacja Źródła Życia

 

Opis książki:

Po niebywałym sukcesie pierwszej części Rewolucji w ochronie naszej planety prof. Teruo Higa postanowił dopisać ciąg dalszy książki o swoim odkryciu – Efektywnych Mikroorganizmach. Niniejsza książka opisuje ich zastosowanie i działanie w konkretnych problemach w gospodarstwach i przedsiębiorstwach zajmujących się uprawami, hodowlą zwierząt, oczyszczaniem wody i recyklingiem odpadów. Nadzwyczajne rezultaty, jakie osiągnęli przedsiębiorcy, którzy odważyli się zastosować Efektywne Mikroorganizmy, są zachętą oraz obietnicą uzyskania doskonałych efektów bez stosowania szkodliwych środków agrochemicznych, które od lat niszczą nasze środowisko.

O autorze:

Prof. Teruo Higa urodzil się na Okinawie w Japonii w 1941 roku. Jest absolwentem Uniwersytetu Wysp Riukiu. Napisał doktorat z dziedziny ogrodnictwa na Uniwersytecie Kiusiu. W 1982 roku uzyskał tytuł profesora na swojej macierzystej uczelni. Jego badania nad efektywnymi mikroorganizmami i ostateczne opracowanie technologii EM przyniosły mu międzynarodowe uznanie. Prof. Higa jest prezesem Międzynarodowego Komitetu Promocji Rolnictwa Naturalnego, dyrektorem generalnym Fundacji na rzecz Ochrony Środowiska Naturalnego Ziemi, przewodniczącym Światowej Organizacji na rzecz Pokoju, doradcą naukowym Japońskiego Stowarzyszenia Producentów Kwiatów oraz konsultantem Stowarzyszenia na rzecz Oczyszczania Zasobów Wodnych Japonii. Jest także autorem książki Biseibutsu no Nogyo Riyo to Kankyo Hazen (Mikroorganizmy: ich wykorzystanie w rolnictwie i ochronie środowiska) wydanej w 1991 roku. Założona przez niego w 1994 roku fundacja EMRO pracuje nad realizacją wielu programów związanych z ochroną środowiska na całym świecie poprzez popularyzację stosowania technologii EM w celu rozwoju społeczeństwa.

10 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło