Naturalne suplementy diety na odchudzanie

Choć systematyczny wysiłek fizyczny i zbilansowana dieta są kluczowe dla redukcji wagi –naturalne suplementy diety na odchudzanie pomagają w zwiększaniu ich efektów. Oferujemy Państwu produkty oparte wyłącznie na naturalnych składnikach, do których należą wyciągi z ziół i roślin. Poza działaniem wspomagającym bezpieczne zrzucanie kilogramów, dostarczają organizmowi cennych wartości odżywczych. Zawierają bowiem witaminy, mikroelementy i substancje o właściwościach przeciwutleniających. Warto podkreślić, że korzystny wpływ rozmaitych herbatek ziołowych na układ trawienny znany jest od stuleci. 

Jak działają naturalne suplementy diety na odchudzanie?

Głównym celem naturalnych suplementów diety na odchudzanie jest usprawnienie metabolizmu. Warto pamiętać, że takie działanie mają też m.in. rozmaite warzywa i owoce. Produkowany przez nas sok z czarnej porzeczki, bez dodatku wody i cukru, jest naturalnym sprzymierzeńcem w odchudzaniu. Zawiera duże ilości pektyn, które osłabiają działanie enzymów rozkładających cukry proste i skrobię. W efekcie glukoza jest uwalniania do krwi wolniej, co zapobiega gwałtownym skokom jej poziomu, przeciwdziałając napadom głodu i wzrostowi masy ciała. Naturalne suplementy diety na odchudzanie przyśpieszają także spalanie tkanki tłuszczowej i pomagają w oczyszczaniu organizmu z toksyn.

Aktywne filtry

Żeńszeń korzeń do żucia porcja miesieczna 30 gr

165,00 zł
Korzenie żeń-szenia do żucia. porcja na miesięczną kuracje.  W ślinie mamy zawarte enzymy  im lepiej  wymieszamy ze śliną i następnie połkniemy,...
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło