Emulpar 940 EC na mszyce i przędziorki

Emulpar 940 EC na mszyce i przędziorki

59,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Ekologiczny środek na szkodniki mszyce, przędziorki. wciornastki

Pojemność
Ilość

Emulpar 940 EC preparat do zwalczania szkodników. Środek został stworzony na bazie oleju rydzowego. Jest to produkt o wysokiej skuteczności, nie powodujący fitotoksyczności dla roślin. Olej rydzowy zawarty w preparacie działa mechanicznie na zwalczanie jaj szkodników. Preparat uniemożliwia wymianę gazową wykluwających się pasożytów, szkodnik dusi się wskutek czego ginie. Użycie preparatu w późniejszym okresie jest bardziej efektywne, ale w przypadku olejów parafinowych istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia fitotoksyczności na młodych wrażliwych listkach. Jeśli chodzi o dany produkt problem nie występuje.

Wiosenne opryski na szkodniki

Do pierwszych oprysków zaprzęgamy preparaty olejowe, np. Emulpar 940SCProdukt pochodzenia naturalnego na bazie oleju rydzowego, w formie koncentratu przeznaczony do mechanicznego eliminowania szkodliwych owadów i roztoczy. Polecana do stosowania w uprawach roślin sadowniczych, warzywniczych, ozdobnych oraz ziół. Ciecz pokrywa szkodniki cienką, lepką powłoką, która utrudnia im oddychanie i poruszanie się, co w rezultacie prowadzi do ich śmierci. Preparat zabezpiecza rośliny iglaste przed brązowieniem wczesnowiosennym i późnozimowym. Pozwala na uzyskanie wysokiej jakości roślin o zwiększonej odporności na choroby grzybowe.

Trzeba pamiętać aby pokryć dokładnie każdy pęd dlatego zalecany jest używanie dużej ilości cieczy na hektar roboczy:

w sadach karłowatych i półkarłowatych 750l/ha

starsze kwatery i duże drzewa 1000l/ha, wykonując zabieg w dwóch kierunkach rzędu. W miarę możliwości, zabieg najlepiej wykonać w suchy i ciepły dzień, oraz po zabiegu następne dni powinny być suche. Preparat Emulpar 940 EC stosujemy w stężeniu od 0.9% do 1,2%

97 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło