Sok z czarnej porzeczki poj. 3L

Sok z czarnej porzeczki poj. 3L

69,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Sok z czarnej porzeczki bez cukru i wody, wycisniety z owoców z naszej ekologicznej plantacji. Czarne porzeczki posiadają szczególne właściwości zdrowotne. 100 g czarnych porzeczek pokrywa bowiem prawie 260% dziennego zapotrzebowania na witaminę C. Vitamina w formie płynnej jest w 100% przyswajalna, w takiej postaci występuję naturalnie w przyrodzie

Ilość

Opakowanie  3 l  ręcznie malowane przez mojego synka.  Z jednego kg owoców pozyskujemy około 0,5 litra 100% soku . Owoce pochodzą z naszych własnych plantacji uprawianych ekologicznie.

Czarne porzeczki są jednymi z bogatszych w witaminę C owoców leśnych. W 100 g znajduje się 181 mg witaminy C – to aż 4 razy więcej niż w pomarańczach. Pod względem jej zawartości czarna porzeczka jest nr 2 na wśród polskich roślin.  Zgodnie z zaleceniami specjalistów z Instytutu Żywności i Żywienia, codzienne powinniśmy dostarczać organizmowi 70 mg kwasu askorbinowego, w związku z tym 100 g, czyli garść czarnych porzeczek pokrywa dokładnie 258% dziennego zapotrzebowania na witaminę C.

95 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło