Łuska orkiszowa NA PODUSZKI MATERACE

Łuska orkiszowa NA PODUSZKI MATERACE

9,00 zł
з податком

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Ziarna Orkiszu przyspieszają przemianę materii, Dieta Orkiszowa powoduje spadek poziomu cholesterolu we krwi. Orkisz szybko powoduje pozostające na długo uczucie nasycenia. Kleiki z kaszki na cholesterol i dla diabetyków.

Pojemność
Кількість

Łuska orkisz - Niezbędna do wykonania poduszki orkiszowej.

Orkisz może stać się wspaniałym wypełnieniem poduszek, materacy itp. poprawiając krążenie i pomagając przy wzmożonym napięciu, bólach reumatycznych lub też przy problemach ze snem.

Poduszka z wkładem z orkiszu wytwarzając silne pole biologiczne zbliżone do naturalnego biopola człowieka, wzmacnia i uzupełnia jego braki. Wypełnia się ją łuską orkiszu. Orkisz poprawia krążenie krwi, działa odprężająco i przeciwbólowo.

Harmonizuje emocjonalnie, uspokaja, łagodzi stres. Zapewnia długi i głęboki sen dzięki temu, że pachnie świeżym ziarnem.  Aby wzmocnić jej działanie można ją podgrzewać w temp. 50 oC. Długo utrzymuje temperaturę. W krajach zachodnich zmielone łuski orkiszu traktuje się również jako lek, źródło błonnika. Kąpiele w odwarach z plewek są środkiem pomocnym w wielu dolegliwościach skórnych. 

85 од.

Brak recenzji użytkowników.

Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.
  • зареєструватися

Реєстрація нового облікового запису