Eko dom – żywy płyn do mycia naczyń 0,5L

Eko dom – żywy płyn do mycia naczyń 0,5L

27,99 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Biologiczny środek do mycia naczyń o świeżym  zapachu.

Ilość

 • Biologiczny środek do mycia naczyń o świeżym miętowym lub cytrusowym (yuzu) zapachu. Wyprodukowany z udziałem żywych szczepów bakterii probiotycznych i olejków eterycznych. Służy do ręcznego mycia naczyń, sztućców, szklanek i kieliszków, garnków i patelni. Cechuje się wysoką siłą usuwania tłuszczu, pozostawiając naczynia błyszczące i bez smug a zawartość octu wspomaga dodatkowo usuwanie kamienia.

  Wspomaga proces rozkładu ścieków. Produkt idealny dla właścicieli przydomowych oczyszczalni ścieków.

  Efektywne Mikroorganizmy® pełnią funkcję „wypełniacza”, co oznacza, że wszystkie myte powierzchnie są nimi pokryte. W taki sposób powstają sprzyjające warunki środowiskowe, które utrudniają rozprzestrzenianie się szkodliwym i niepożądanym bakteriom.

  Stosowanie płynu:
  kilka kropli płynu do mycia naczyń BIO błysk dodać do wody. W przypadku silnych zabrudzeń, nanosić płyn bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię i przetrzeć gąbką.

  Skład:
  woda, anionowe i niejonowe środki powierzchniowo czynne, gliceryna, koncentrat owocowy, Efektywne Mikroorganizmy EM (bakterie kwasu mlekowego, fotosyntetyzujące, drożdże, promieniowce), ekstrakt z otrąb ryżowych, antyutleniacze EM X GOLD, naturalny olejek miętowy lub cytrusowy yuzu.

  Użyte w produkcie środki powierzchniowo czynne są pochodzenia roślinnego, w 100% biodegradowalne. Posiadają certyfikaty ECOCERT. Produkt nie zawiera SLS, SLES, parabenów, konserwantów.

97 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
 • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło