Materac do spania z łuski orkiszowej 90x180cm

Materac do spania z łuski orkiszowej 90x180cm

339,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Materac WYPEŁNIONY ŁUSKA ORKISZOWĄ Z EKO UPRAW NATURALNEJ, BAWEŁNY 100% . Przeszywany wzdłużnie zapewnia najlepszy przepływ powietrza. Nie pochłania kurzu oraz nie rozwijają się w nim roztocza, dlatego jest świetnym rozwiązaniem dla alergików. Dzięki właściwościom łuski orkiszowej zapobiega powstawaniu odleżyn. 

Rozmiar PRZYKŁADOWY , SZYJEMY MATEREACE NA WYMIA R POD ZMÓWIENIE .. DWOŃ I , PISZ  PYTAJ

Rozmiar
Ilość

Materac z wkładem z orkiszu wytwarzając silne pole biologiczne zbliżone do naturalnego biopola człowieka, wzmacnia i uzupełnia jego braki. Wsypa jest na zamek błyskawiczny dzieki temu można wymienic łuskę orkisz po  jej zużyci biologicznym  zalecane  po 1- 2 latach

 Orkisz poprawia krążenie krwi, działa odprężająco i przeciwbólowo. Harmonizuje emocjonalnie, uspokaja, łagodzi stres. Zapewnia długi i głęboki sen dzięki temu, że pachnie świeżym ziarnem. Aby wzmocnić jej działanie można ją podgrzewać w temp. 50 C. Długo utrzymuje temperaturę. Łuskę należy wymienić najpóźniej co 2 lata. W poduszce orkisz poprzez swoją elastyczność doskonale dopasowuje się do głowy i szyi, dzięki czemu poduszka może być używany w rehabilitacji. Poduszka orkiszowa szczególnie polecana jest dla osób pocących się, ponieważ idealnie przepuszcza powietrze i utrzymuje odpowiednią wilgotność i ciepło. Duża zawartość kwasu krzemowego poprawia wygląd skóry. Delikatnie uwalniający się zapach poduszki orkiszowej działa kojąco i uspokajająco. Uważa się że poduszka orkiszowa poprawia zasypianie, stabilizuje wahania nastrojów. Dodatkowym atutem jest fakt, że orkisz nie przyciąga alergenów.

Do produkcji materacy i poduszek stosujemy specjalnie oczyszczoną i odpyloną łuskę orkiszu. Proces czyszczenia to nasze autorskie rozwiązanie wynikające z kilkuletnich doświadczeń.

Materac wykonany jest ze 100% surówki bawełnianej i wypełniony czystą grubą  łuską orkiszu ( nie plewami- które się sklejają) .

Z uwagi na charakterystyczny kształt łuski gryki oraz jej zdolność do nieznacznego przemieszczania się wewnątrz materaca, jego wymiary wahają się w granicach +/-5%

Wyprodukowane w Polsce. Kupując u nas wspierasz Polskiego producenta i przyczyniasz się do tworzenia miejsc pracy w Polsce.

99 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło