• Nowość
Materac do spania z łuski orkiszowej 90x180cm

Materac do spania z łuski orkiszowej 90x180cm

339,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Materac WYPEŁNIONY ŁUSKA ORKISZOWĄ Z EKO UPRAW NATURALNEJ, BAWEŁNY 100% . Przeszywany wzdłużnie zapewnia najlepszy przepływ powietrza. Nie pochłania kurzu oraz nie rozwijają się w nim roztocza, dlatego jest świetnym rozwiązaniem dla alergików. Dzięki właściwościom łuski orkiszowej zapobiega powstawaniu odleżyn. 

Rozmiar PRZYKŁADOWY , SZYJEMY MATEREACE NA WYMIA R POD ZMÓWIENIE .. DWOŃ I , PISZ  PYTAJ

Rozmiar
Ilość

Materac z wkładem z orkiszu wytwarzając silne pole biologiczne zbliżone do naturalnego biopola człowieka, wzmacnia i uzupełnia jego braki. Wsypa jest na zamek błyskawiczny dzieki temu można wymienic łuskę orkisz po  jej zużyci biologicznym  zalecane  po 1- 2 latach

 Orkisz poprawia krążenie krwi, działa odprężająco i przeciwbólowo. Harmonizuje emocjonalnie, uspokaja, łagodzi stres. Zapewnia długi i głęboki sen dzięki temu, że pachnie świeżym ziarnem. Aby wzmocnić jej działanie można ją podgrzewać w temp. 50 C. Długo utrzymuje temperaturę. Łuskę należy wymienić najpóźniej co 2 lata. W poduszce orkisz poprzez swoją elastyczność doskonale dopasowuje się do głowy i szyi, dzięki czemu poduszka może być używany w rehabilitacji. Poduszka orkiszowa szczególnie polecana jest dla osób pocących się, ponieważ idealnie przepuszcza powietrze i utrzymuje odpowiednią wilgotność i ciepło. Duża zawartość kwasu krzemowego poprawia wygląd skóry. Delikatnie uwalniający się zapach poduszki orkiszowej działa kojąco i uspokajająco. Uważa się że poduszka orkiszowa poprawia zasypianie, stabilizuje wahania nastrojów. Dodatkowym atutem jest fakt, że orkisz nie przyciąga alergenów.

100 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło