Owoc świezy  eko czarnej porzeczki 1 kg- produkt sezonowy

Owoc świezy eko czarnej porzeczki 1 kg- produkt sezonowy

10,50 zł
Brutto

Ekologiczny owoc czarnej porzeczki dostepny bedzie  w lipcu  około 10.  ( wzależności od pogody)  zmówienia  można  składać juz teraz. odbiór osobisty lub wysyłka kurierem w specjalnych opakowaniach  Czarne porzeczki posiadają szczególne właściwości zdrowotne. 100 g czarnych porzeczek pokrywa bowiem prawie 260% dziennego zapotrzebowania na witaminę C. ŻĘŃ-SZEŃ to siła i witalność poleczenie z żeń-szeniem to moc i wigor . Witaminy w formie płynnej są w 100% przyswajalna, w takiej postaci występuję naturalnie w przyrodzie

Ilość

Porzeczki są świetnym źródłem witaminy C, dostarczają też pewnych ilości witaminy B1, B2, B6, beta-karotenu, witaminy E, folianów, wapnia, żelaza, potasu i magnezu.

Czarnej porzeczce – dzięki obecności takich składników jak flawonoidy czy witamina C – przypisuje się silne działanie przeciwutleniające. Zdaniem wybranych badaczy, obecny w nasionach czarnej porzeczki kwas gamma-linolenowy (GLA) odgrywa też ważną rolę w zapobieganiu objawów alergii. Związki zawarte w roślinie mają działanie przeciwnowotworowe, wpływają na obniżenie poziomu za wysokiego stężenia cholesterolu, regulują poziom glukozy we krwi oraz hamują rozwój Helicobacter pylori. Ze względu na wysoką zawartość witaminy C porzeczkę łączy się również z korzystnym wpływem na układ odpornościowy.

Czarne porzeczki są jednymi z bogatszych w witaminę C owoców leśnych. W 100 g znajduje się 181 mg witaminy C – to aż 4 razy więcej niż w pomarańczach. . Zgodnie z zaleceniami specjalistów z Instytutu Żywności i Żywienia, codzienne powinniśmy dostarczać organizmowi 70 mg kwasu askorbinowego, w związku z tym 100 g, czyli garść czarnych porzeczek pokrywa dokładnie 258% dziennego zapotrzebowania na witaminę C.

. Owoce pochodzą z naszych własnych plantacji uprawianych ekologicznie.

1994 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło